Naszą witrynę przegląda teraz 71 gości 

Kategorie


Losowo z katalogu

Labotest - Laboratorium Analiz Fizykochemicznych

Jesteśmy podmiotem istniejącym na rynku ponad 20 lat. Impulsem do założenia Firmy było zaspokojenie rosnących potrzeb rynku dotyczące analiz chemicznych, pomiarów technicznych i opracowań ze szczególnym uwzględnieniem ochrony środowiska.

Home > Sklepy i Hurtownie > Inne sklepy i hurtownie > NirmaTrading Małgorzata Taczkowska-Nirnberg


NirmaTrading Małgorzata Taczkowska-Nirnberg

NirmaTrading Małgorzata Taczkowska-Nirnberg
Ulica: Zamenhofa 31
Kod Pocztowy: 87-100
Miejscowość: Toruń
Województwo: kujawsko-pomorskie
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Strona Internetowa
Godziny pracy: 8-16
Opis:

Body Piercing (z ang. kolczykowanie) to ostatnio bardzo modny sposób na zdobienia ciała. Polega on na przekłuwaniu rozmaitych części naszego ciała w przeróżny sposób. Piercing wraz z tatuażem jest obecnie najpopularniejszą metodą zdobienia ciała.

Najchętniej przekłuwane miejsca po za uszami, które przekłuwa aktualnie praktycznie każda kobieta, to w zależności od indywidualnego gustu czy płci: nos, język,pępek, warga, broda czy łuk brwiowy. popularne stało się kolczykowanie miejsc intymnych, najczęściej sutki aczkolwiek nie tylko. Kolczykowanie genitaliów jest powszechne u przedstawicieli obu płci.

Jeżeli zabieg wykonany jest przez osobę, która jest do tego wyszkolona, np. w profesjonalnym studio tatuażu lub salonie kosmetycznym to piercing nie niesie za sobą żadnego zagrożenia dla życia czy zdrowia. Dodatkowo w salonie bez problemu kupisz kolczyk do pępka czy kolczyk do języka. Należy zwrócić uwagę czy narzędzie używane przy przekłuciu jak i sam kolczyk są sterylne. Do świeżych ran poleca się zakładanie biżuterii wykonanej z tytanu.

Piercing jest sposobem na wyrażenie swojej oryginalności i indywidualizmu oraz zaakcentowanie urody, np. kolczyk w pępku na plaży sprawi, że każdy chłopak spojrzy na opalony brzuszek. Gdy kolczyk jest dobrze wyselekcjonowany, stanie się naprawdę piękną ozdobą.

Według wielu ludzi piercing jest jak nałóg podobnie jak tatuaż i jeżeli ktoś wykona sobie jeden piercing to w najbliższym czasie postanowi zrobić jeszcze jeden. Czasem ludzie tracą kontrolę gustem i niefortunnie kończy się to wieloma czasem kilkudziesięcioma kolczykami np. na samej twarzy co już nie koniecznie musi prezentować się schludnie.


Pokaż na dużej mapie
Dodano: 8.2.2014  Odsłon: 869
RSS Feeds
O nasRegulaminPolityka prywatnościReklamaKontakt

Powerad by Katalog Firm | Bydgoskie Przedmieście


Copyright 2011-2016 TYMONET Rafał Tymoszuk | e-mail: info@etorun.pl | tel.: +48 506 445 966 | gg: 3268424